Nowe mieszkania wrocław fabryczna

Wrzesień 16, 2017

Nowe mieszkania wrocław fabryczna

Ciekawe miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to na prawdę kapitalna sprawa. Dodatkowo jeżeli chodzi tutaj o nowy lokal, w jakim będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być doskonałe Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to zespół siedmiu budynków wielorodzinnych umiejscowiony w zachodniej części Wrocławia. Położenie osiedla stanowi jeden z najogromniejszych plusów inwestycji. Cząstka mieszkań na najwyższej kondygnacji ma antresole. Do każdego z mieszkań przylegają balkony, a w przypadku lokali parterowych – dodatkowo przestronne tarasy naziemne. Kolejną zaletą tej lokalizacji jest istnienie szkół i przedszkoli. W okolicy jest dodatkowo odpowiednio rozwinięta sieć małych sklepów.

Będzie to na prawdę idealne osiedle posiadające masę rozlicznych atutów. Warto zamieszkać w tak imponującej lokalizacji i o nic się nie martwić. Dodatkowo na terenie będzie plac zabaw oraz park, a cały teren będzie ogrodzony.

Jeśli rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to bardzo polecanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek ma formę zamkniętego czworoboku z środkowym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra i czteropoziomowym parkingiem, którego 2 poziomy znajdują się w kondygnacjach podziemnych, a kolejne 2 – w części parterowej i w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru pozostała umiejscowiona również część handlowo-usługowa przeznaczona na sprzedaż. Wejście do pełnego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej przez zabezpieczony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd również będzie można dostać się schodami ewentualnie dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to na prawdę idealna inwestycja doskonała właśnie dla Ciebie. Kolejnymi pozytywami inwestycji jest garaż, teren strzeżony i usługi w budynku, a również recepcja bądź sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak doskonałym miejscu wraz z doskonałą lokalizacją.

Wyjątkowa lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje własne mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się ani jedna rodzina. Ważne, aby mieszkanie to było w właściwej okolicy i było wygodne oraz miało niestereotypowy wygląd.

Owym mieszkaniem może być jedno z mieszkań w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 ogromnie ekskluzywnych apartamentów położonych w bardzo prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek całkowicie prezentuje się w sąsiedztwie eleganckich zabytkowych kamienic. Nowoczesności dodają mu zaaplikowane w elewacji duże powierzchnie przeszkleń, a połączenie szkła z piaskowcem umożliwia ekskluzywny wygląd. Luksusowe apartamenty powstaną w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to obszar z długą tradycją budownictwa typu willowego, mająca niepospolitą atmosferę.

Rezydencja Borek to na prawdę perfekcyjne miejsce dla każdego. Każdy właściciel poczuje się tutaj niezwykle komfortowo oraz miło, a perfekcyjna okolica sprawi, że będziemy niezmiernie zadowoleni z apartamentu w tym miejscu.

Mieszkanie we Wrocławiu jest na prawdę wspaniałą sprawą, tym bardziej jeżeli będziemy mieszkać w idealnej lokalizacji, której pozazdrości Ci każdy.

Przykładem może być zachwycające Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam oczywiście gotowe już mieszkania 2 i 3 pokojowe pomieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, jaki jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Około odszukamy doskonałe tereny zielone, co w dużym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Dodatkowym atutem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie i Park Południowy, a dodatkowo niezmiernie bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. Nieopodal znajdują się również przedszkola i szkoły. Również dostępne są mieszkania mające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to doskonała sprawa oraz na prawdę warto zamieszkać w tak cudownej okolicy. Na pewno nikt się tutaj nie zawiedzie. Jest to perfekcyjne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny. Nie czekaj i kup mieszkanie marzeń już w tym momencie.

Idealne mieszkanie specjalnie dla Ciebie

Jeżeli zawsze pragnąłeś posiadać kapitalne, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie świetne dla Ciebie. Znakomita lokalizacja oraz doskonała atmosfera to właśnie to co tutaj odnajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej i Klimasa buduje się największe wspaniałe osiedle mieszkaniowe. Na terenie, który do niedawna zdominowany był poprzez budownictwo typowo przemysłowe, rozkwita nowoczesne, komfortowe osiedle, kierowane najnowocześniejszym designem, przyjacielskie, efektywne i nadzwyczaj miejskie czyli wprost perfekcyjne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowomodna, specjalnie opracowana fontanna. W trosce o duży komfort oraz bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle wyposażone będzie w monitoring oraz videodomofony. Do placów zabaw dostęp będą posiadać tylko mieszkańcy osiedla.

Imponująca lokalizacja oraz najwyższe standardy sprawią, że nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas kupić mieszkanie znakomite dla Ciebie i twojej rodziny.

  • 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *